Haber

ÇYDD’den Başkan deve sahiplerine teşekkür plaketi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Burhaniye Tezmadra Otel’de birlik ve beraberlik kahvaltısı düzenledi.

ÇYDD Yönetimi ve dernek üyelerinin katıldığı kahvaltıya Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de katıldı. Eğitime verdiği destek ve özellikle kız çocuklarının eğitim hakkı mücadelesiyle tanınan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin birlik kahvaltısında özgürlük, eşitlik ve dayanışma bildirileri verildi.

Özellikle belediyenin BURSEM’deki çalışmaları, öğrencilere burs katkısı, kreş gündüz bakımevleri, öğrencilere tablet desteği vb. çalışmalar ÇYDD’nin çalışma usul ve alanları, bu taraftaki başarılı belediye hizmetleri ve ufku ile örtüşmektedir. modernleşme, eğitimde fırsat eşitliği, kadının ekonomiye katılımı. Cinsiyet eşitliğine katkı sağladığı ve bunun memnuniyet yarattığı incelenmiştir.

ÇYDD Burhaniye Şubesi tarafından düzenlenen dayanışma toplantısında Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’e, ÇYDD’ye ve modernizasyon çabalarına katkılarından dolayı ÇYDD Genel Başkan Yardımcısı Sedat Durna ve Şube Başkanı Sinem Kansuker tarafından plaket takdim edildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu