Haber

Diziye Teşvik Etti: Oyuncu Ulaş Ünal’ın Hırsızlığı Görüntülendi

‘Sıfır 1’ ve ‘Şaka Yapıyorum’ dizilerinde rol alan Adanalı oyuncu Ulaş Ünal’ın Avukat Yunus Levent Küfdür’ün cüzdanını çalarak kaybolduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Düğün için Adana’ya giden, Ankara’ya dönmek için ise Adana Havalimanı’na gelen Yunus Levent Küfdür, güvenlik amaçlı cüzdanını röntgen cihazının içindeki kutuya koydu.

O sırada karşısında bulunan dizi oyuncusu Ulaş Ünal, kutusuna düşen cüzdanı alıp çantaya koydu ve hızla uzaklaştı.

Cüzdanı çalınan Küfüdar, olayı şöyle anlattı; “Telefonumun ve cüzdanımın röntgenini çektim. Telefon geldi, cüzdan gelmedi. Böyle bir olay yaşandığında hemen havalimanı polisiyle birlikte güvenlik sahnelerine baktık. Harcama yaparlar da biz de onların peşine düşeriz diye kartlarımı kapatma gereği duymadım. İyi ki kapatmamışım, bize çok faydası oldu. Bu sayede onların izini sürmeyi başardık. Ben böyle bir önlem aldım ve çok daha kısa sürede insanlara ulaşmayı başardık. “Cahil yürekli hırsızlar, her yerde kameraların olduğu bir bölgede kendilerini ele verdiler.”

Oyuncu Ulaş Ünal, iki arkadaşıyla birlikte tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İşte yaşananlar ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu