Teknoloji

Twitter Logosu 100 Bin Dolara Satıldı! Elon Musk, Şirketin Demirbaşlarını Açık Artırmayla Sattı

Elon Musk’ın satın alınmasının ardından Twitter’da tabiri caizse büyük bir katliam yaşandı. Çalışan sayısı yarı yarıya azaltılan Twitter’ın genel merkezindeki birçok eşya da açık arttırmayla satışa sunuldu. Twitter logosu, fırınlar, koltuk takımları ve birbirinden ilginç birçok ürün binlerce dolara alıcı buldu.

Twitter’ı satın alan Elon Musk, şirkette köklü değişikliklere gitti. Bunlardan en sıra dışı olanı ise şirket binasındaki eşyaların açık artırma ile satılmasıydı.

Elon Musk’ın sıra dışı işlerine artık aşinayız. Geçtiğimiz ayın ortalarında sosyal medya platformunun genel merkezinde bulunan atıl durumdaki eşyaların açık artırmaya çıkarılacağını belirtmiştik. 17 Ocak 2023 tarihinde gerçekleşen müzayedede şirkette kullanılmayan eşyalar satışa çıkarıldı.

Twitter’ın satışa sunduğu birçok ürün satıldı. Twitter logosunun 100 bin dolara alıcı bulduğu iddia edildi.

Twitter’ın öğeleri bir web sitesinde açık arttırmayla satıldı. Bu çalışmaları aşağıdaki web sitesinden inceleyebilirsiniz.

17 Ocak’ta başlayan müzayede tüm hızıyla devam ediyor. Listelenen eserlerin ortasında çok sayıda ofis ve kafe malzemesinin yer alması dikkat çekti.

Twitter açık artırma sitesi: Heritage Global Partners | Twitter: Twitter’ın Fazla Kurumsal Ofis Varlıklarını İçeren Çevrimiçi Müzayede Satışı! bir çok

Peki, Twitter ofisinden hangi parçayı almak istersin? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu