Haber

Ayrancı Antika Pazarı Büyük İlgi Gördü

Çankaya Belediyesi’ne bağlı Ayrancı Kapalı Pazar Yeri’nde her ayın ilk Pazar günü kurulan antika pazarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Çankaya Belediyesi’ne bağlı Ayrancı Kapalıçarşı’nda her ayın ilk Pazar günü kurulan nostalji pazarı antika tutkunlarıyla dolup taşıyor.

Türkiye’nin farklı illerinden antikacıların tezgâh kurduğu antika pazarında eski matbu kitaplar, eski madeni paralar, eski gümüş eşyalar, eski mekanik eşyalar, plaketler, pullar, bakır eşyalar, eski porselen eserler, oyuncaklar, konut eşyaları, kameralar, daktilolar , kasetler ve saatler Birçok farklı antika eser sergilenmekte ve satışa sunulmaktadır. Antika eşyalara meraklı Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği çarşı, antikaların nesilden nesile aktarılmasını sağlıyor.

Ayrancı Antika Çarşısı, yıllar önce üretilmiş ve kullanılmış eserlerle, çocukluğuna dönmek ve nostalji yaşamak isteyenlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Ayrancı Antika Çarşısı, 1 Ocak 2023 yılbaşından sonra olduğu için 8 Ocak 2023 tarihinde kurulacaktır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu