Ekonomi

Toshiba Emea Bölgesi Distribütörleri İstanbul’da Buluştu

Geleneksel olarak her yıl farklı bir ülkede düzenlenen Toshiba’nın EMEA bölgesi distribütörler toplantısı bu yıl İstanbul’da gerçekleştirildi.

Toshiba’nın EMEA bölgesi distribütörleri İstanbul’da ağırlandı. 6 – 7 Aralık tarihlerinde Divan Taksim Otel’de düzenlenen etkinliğe 22 farklı ülkeden 63 kişi katıldı. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen toplantıda 2022 yılı genel bölgesel faaliyetler değerlendirilerek, küresel trendlerin önümüzdeki yıllardaki yönü hakkında bilgiler paylaşıldı. Toshiba çalışmalarında yapılacak yenilikler ve piyasaya sunulacak yeni çalışma setleri hakkında bilgilerin paylaşıldığı toplantıda, katılımcıların yeni çalışmalara ilişkin görüşleri değerlendirildi. Ayrıca toplantıda EMEA bölgesinde en yüksek ciro ve büyüme gösteren ülkelerden distribütörler de ödüllendirildi.

Sadece iş gezisini değil, İstanbul’un kültürünü de tanıdılar.

Üç gün süren etkinlik çerçevesinde İstanbul’da bir toplantı için gelen katılımcılar, İstanbul’u gezme fırsatı buldu. İstanbul Tarihi Yarımada ve Ayasofya Camii’ni ziyaret eden misafirler; Hipodrom, Dikilitaş, Yılanlı Sütun, Alman Çeşmesi ve Sultanahmet Camii gibi kentin simgesi haline gelen eserler hakkında bilgi aldılar.

Alarko Carrier, 1999 yılında Toshiba iklimlendirme bölümü ve Carrier’ın ortasında kurulan Toshiba Carrier Co.’nun ürettiği klima ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkili firmasıdır.

Toshiba, iklimlendirme alanında birçok ilke imza atan, Japonya’da ve dünyada lider bir şirkettir. Toshiba, özellikle hafif ticari (VRF sistemleri) ve bireysel oda tipi klimalar ve elektronik kontrol alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

1875 yılında Japon endüstrisinin öncüsü Hisashige TANAKA tarafından kurulan Toshiba, 1980 yılında devrim niteliğindeki Inverter teknolojisini tasarlayıp geliştirerek yeni bir dönem başlattı.

Alarko Carrier San. ve Tic. A.Ş. 2001 yılından bu yana Toshiba markalı VRF sistemlerini ve en gelişmiş iklimlendirme ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır. Bu iş ortaklığı, 2005 yılında Toshiba Carrier’ın bireysel alanda yaptığı çalışmaların tam seri olarak satışı ile daha da geliştirildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu