Haber

Mehmet Savran’dan Nevşehirlilere kandil simit servisi

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, teravih namazının ardından Kadir Gecesi münasebetiyle AK Parti İl Başkanlığı tarafından Cevher Dudayev Mahallesi’ndeki Örnek Meskenler Camii’nde düzenlenen kandil halkası dağıtım programına katıldı. Namaz çıkışında İl Başkanı Bonekıran ve Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ile birlikte vatandaşların Kadir Gecesini kutlayan Önder Savran, bu gecenin tüm insanlığa ve İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diledi. .

Başkan Savran, “On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken Kadir Gecemizin rahmetine, hoşluğuna ve rahmetine kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm insanlığa kurtuluşa davet olarak gönderilen yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bu geceyi Rabbimin rahmetine ve mağfiretine kavuşmak için çok kıymetli bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bu mübarek geceyi kin ve küskünlükleri bir kenara bırakarak sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı geliştirmeye vesile görmeliyiz.” söz konusu.

haberdogubayazit.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu