Yaşam

MasterChef’te Kim Elendi? 3 Eylül 2023 MasterChef All Star’dan Kim Elendi?

MasterChef Türkiye All Star’da bu akşam ilginç anlar yaşandı. Eleme potasındaki yarışmacılar arasında All Star rüyasına kimin veda edeceğini büyük bir merakla beklerken, sağlık sorunları yaşayan Çağatay, daha yarışma başlamadan kendi isteğiyle elenmek istediğini ifade etti.

MasterChef Türkiye All Star’da bu hafta işler oldukça karışık.

Mavi-kırmızılı takımlarda farklı kulvarlarda iyi performans sergileyen All Star yarışmacıları, potaya düşmemek için takımlarına puan kazandırmak için ter döktü. Herkes çok çalışsa da haftayı Esra’nın kurduğu mavi takım kazandı.

Hafta içinde oynanan maçlar ve eleme oyları sonucunda Gamze, Tahsin, Eda, Kıvanç, Batuhan ve Tolga potaya giden isimler oldu.

Dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda şeflerin eleme potasına gönderdiği isim Sefa oldu. Eleme potasına giden isimlerin çoğu kırmızı takımdan çıktı.

Kırmızı grubun bu haftaki en büyük eksilerinden biri Çağatay’ın yokluğuydu.

Azerbaycan’da oynanan şutlarda sırtından sakatlanan Çağatay, hafta boyu kırmızı takımda forma giyemedi. Hafta başında çekim yapmak için izin isteyen Çağatay da eleme potasına giren isimler arasında yer aldı. Öte yandan yarışmanın başında şeflere bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti.

MasterChef Türkiye’den Kim Elendi?

Belindeki rahatsızlık nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalan Çağatay, hem arkadaşlarını hem de şefleri üzdü. MasterChef All Star’a veda eden isim Çağatay oldu. İfadesinde omurilik sorunu yaşadığını ve bunun sinirlerine baskı yaptığını söyledi.

‘Sırtımdaki omuriliklerden birinde ciddi bir deformasyon ve kas yaralanması vardı. Bakü’de geçirdiğim nöbet nedeniyle. Sinirlere daha fazla baskı yapmaya başladı. Şu anda korse kullanıyorum. Bundan sonra muhtemelen hiçbir yolu yok…’

Çağatay’ın elenmesi nedeniyle ikinci eleme olmasa da önümüzdeki hafta direkt potaya başlayacak isim Eda oldu.

Bugün en başarısız yemeği yaparak sonuncu olan Eda, bu hafta elenmese de önümüzdeki hafta ilk eleme adayı olarak potada yarışacak.

ceyhanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu