Yaşam

Kingfisher fragmanındaki kadına yönelik şiddet sahneleri tepki çekti

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Binnur Kaya, Tarık Buyruk Tekin’in yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin bu akşam yayınlanacak 43. bölümünden, Ersin Arıcı ve Beril Pozam. Fragman geldi. Fragmanda kadına yönelik şiddet içeren birçok sahne izleyicilerin tepkisini çekti.

HALIS AĞA İFAKAT’A ŞİDDET UYGULADI

Fragmanda Ferit, yasak aşkı Pelin’in hamile olduğunu öğreniyor. Kızı Seyran’ı konaktan çıkarmak isteyen Kazım, “Kızım evsiz mi sandın?” diyerek ortalığı karıştırırken, Ferit ise “Sahibi var” diyor. Konaktaki olayları sona eren Halis Ağa, İfakat’a saçını çekerek şiddete başvurur. İfakat, o anlara tanık olan Nükhet’e de baskı yapmaya çalışır.

KAZIM, SULTAN’IN BOĞAZINA BIÇAK DAYARAK ONU PENCEREDEN ATEŞLENDİRDİ

Ferit’in gece dışarı çıktığını öğrenen Kazım, kızı Seyran’a şiddet uygular. Konakta kaos yaratan Kazım, Ferit’le yıllar önce ilişkisi olan Sultan’ın boğazına bıçak dayayıp onu pencereden asar. Ayrıca kızı Suna ile Tarık’ı öpüşürken yakalayan Kazım ve tepki verirken hamile olduğunu söyleyen Pelin’in de Seyran’ın hastanedeki durumu dikkat çekiyor.

İZLEYİCİLERİN TEPKİLERİ

Fragmanda kadına yönelik şiddet ve ihanet sahnesi izleyenleri çileden çıkardı. X’te kısa sürede gündem haline gelen fragman için RTÜK’ü davet eden izleyiciler, “Kadına yönelik şiddetin en ağır biçimi aylardır gösteriliyor” diyerek tepki gösterdi.

karaisalihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu