Haber

Keşan TSO Meclisi Prof. Dr. Uzunoğlu’nu ağırladı

Erdoğan DEMİR-Keşan Postası / EDİRNE (İGFA) – Keşan TSO Meclis Lider Yardımcısı Faik Helvacıoğlu başkanlığında toplanan meclis üyeleriyle bir ortaya gelen Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ulusal ve milletlerarası piyasalar, mikro ve makro ekonomik alanlarında 2022 yılı değerlendirmesi ve 2023 yılı beklentileri üzerine bilgiler verdi.

Keşan TSO’dan yapılan açıklamada, Keşan TSO olarak üyelerimizin gelişimini önemsiyor ve buna nazaran aksiyonlar aldıklarının altı çizildi.

“Ekonomi, Ticaret, Teknoloji alanlarında seminerler düzenleyerek üyelerimize geçmişte olduğu gibi bugünde katkı sağlamaya devam edeceğiz” denilen açıklamada, “Meclis toplantımız kapsamında TOBB Akademik Danışmanımız ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’’nu odamızda ağırlayarak Uzunoğlu’ndan ulusal ve milletlerarası piyasalar, mikro ve makra iktisat alanlarında 2022 yılı değerlendirmesi ve 2023 yılı içerisindeki beklentiler üzerine bilgiler aldık. Odamıza konuk olan TOBB Akademik Danışmanımız ve Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’na teşekkür ederiz ”ifadelerine yer verildi.

Keşan TSO Meclis Lider Yardımcısı Faik Helvacıoğlu da, Keşan TSO olarak bölgeye katkı sağlayacak çalışmalara sürat kesmeden devam edeceklerini vurguladı. Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu’na iktisat hakkında yapmış oldukları değerlendirmelerinden dolayı teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu