Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı ve Yönetimini Kabul Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ali Yedikaya ve yönetimini makamında kabul etti. Lider Büyükkılıç, kent adına yapılan çalışmalarda ortak paydada buluşmanın önemine dikkat çekerek, uyum kültürüne destek veren Lider Yedikaya ve yönetimine teşekkür etti.

Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya ve yönetimi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a nezaket ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanlığı makamında sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Önder Büyükkılıç, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya ve yönetimiyle bir araya geldik. Çalışmalarımızda desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve ortak paydada buluştuğumuz Yedikaya ve yönetimine şehrimiz adına teşekkür ederiz.” “Öyle yapıyorum” dedi. Ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Büyükkılıç, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya ve yönetimine teşekkür etti. Yedikaya, Önder Büyükkılıç’a hem misafirperverliğinden hem de desteğinden dolayı şükranlarını da dile getirdi.

Ziyaretin ardından Büyükkılıç, davetlilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu