Yaşam

Hababam Sınıfı’nın güzeller güzeli kızı Sevda Aktolga, yıllar sonra sinemaya döndü.

Tatilde Hababam Sınıfı, Gülen Gözler, Şaban Son Şaban, Erkek Hoşu Sefil Bilo, Üvey Baba, Binbir Gece gibi onlarca projede rol alan 65 yaşındaki başarılı oyuncu, yıllar sonra beyaz perdeye geri döndü.

Sevda Aktolga, son olarak oynadığı son filmi Sevda Mecburi İstikamet’in senaryosunu Çağan Irmak’ın yazdığı ilk anda çok heyecanlandığını ve kendisini adeta senaryonun içinde bulduğunu söyledi.

“Çok heyecanlıyım”

Projeden çok etkilendiğini dile getiren oyuncu, şunları söyledi: Çok heyecanlandım ve ‘Umarım bu projede yer alırım’ dedim. Hep dua ettim. Benim için de gerçekten uzun bir ara oldu. Projedeyken çok mutluydum.”dedim.

“Hollywood’daymışım gibi hissettim”

Aktolga, “Çok eğlendim ve çok memnun kaldım. Bu kadar memnun kaldığım bir set hatırlamıyorum. Set genelinde insanların kibarlığı ve davranışları beni çok etkiledi. Yönetmenimiz, yapımcımız ve oyuncu kadromuz. çok güzeldi. Kendimi başka bir boyutta hissettim. Biri prova olmak üzere üç kez sete gittim. Sette bir aşk yağmuru gibiydi. Sadece iki sahnede yer alıyorum ama kendimi Hollywood’da gibi hissettim. Başta oyuncu Selçuk Sistem olmak üzere yönetmen ve yapımcı harika insanlar.”dedi.

haberkocaali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu