Haber

Bakan Kurum oyunu İstanbul’da kullandı

Bakan Kurum oyunu İstanbul’da kullandı

İSTANBUL – İstanbul 1. Bölge’den milletvekili seçilen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İstanbul’da oy kullandı. Bakan Kurum,

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve AK Parti 1. Bölgeden Milletvekili Adayı seçilen Murat Kurum, 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunu kullanmak için TEB Ataşehir Ortaokulu’na geldi. “2040” numaralı sandığın bulunduğu sınıfa giren Kurum, sandık görevlilerini selamladı. Eşi Şengül Kurum ile oyunu kullanmak için gelen Bakan Kurum, incelemelerin ardından oy pusulasının bulunduğu zarfı teslim aldı. Bakan Kurum ve eşi Şengül Kurum, oylamanın ardından kabineye giderek birlikte sandık kurdu.

Bakan Kurum, “Öncelikle hayırlı sabahlar dileriz. Bugün 85 milyon vatandaşımızla bir kez daha sandık başına gidiyoruz. Biz de 14 Mayıs’taki gibi bir seçim yaşamak arzusuyla oyumuzu kullandık. tüm vatandaşlarımızın demokratik bir olgunluk içinde yer alacaklarını belirterek, “780 bin kilometrekarelik vatanımız olan milletimize, tüm dünyaya hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah yine demokratik olgunlukla, bayram havasında oylarımızı kullanırız. Akşama inşallah Türk Yüzyılı’na başlayacağız. Tüm milletimize hayırlı olsun” dedi.

cayiralanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu