Haber

Antalya Büyükşehir ekipleri yaya geçitleri ve tümsekleri boyadı

Antalya Büyükşehir Belediyesi yeni eğitim-öğretim yılının başlamasına az bir süre kala çalışmalarına hız verdi. Büyükşehir ekipleri, trafik akışı, yayaların ve öğrencilerin güvenliği açısından son derece önemli olan yaya geçitlerini ve hız tümseklerini boyayıp ön plana çıkarıyor.

Büyükşehir Belediyesi, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı öncesinde ilçelerdeki yaya geçitleri ve hız tümseklerini boyayor. Finike’de yaya güvenliği ve kuralları açısından önem taşıyan ve trafik akışını sağlayan yaya geçitleri ve hız tümseklerindeki tabela boyaları Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yenileniyor. Hava koşulları ve kullanıma bağlı olarak solmuş veya silinmiş tabelalar boyanarak görünür hale getirilir. Çalışmalarda kullanılan iki bileşenli özel boya uygulamasıyla sürücülerin geçitleri erken fark etmesi sağlanırken, yayaların ve öğrencilerin can ve mal güvenliği de korunuyor.

 

DURAK ÖNLERİNDE YOL HATTI ÇALIŞMASI

Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Korkuteli’de çalışmalarını sürdürüyor. Korkuteli’de Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı sorumluluğundaki durakların önünde Emniyet Müdürlüğü tarafından yol işaretleme çalışması yapıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu