Teknoloji

30 yıldır efsane oyunlara imza atan oyuncu, ani bir kararla kepenkleri indirdiğini duyurdu.

Volition, Saints Row ve Red Faction gibi tanınmış oyun serilerinin arkasındaki stüdyo stüdyosunu tamamen kapattı. Şaşırtıcı duyuru bugün yapıldı ve karar ana şirket tarafından verildi. Kucaklayıcı Grubuverilmiş.

Volition’ın resmi LinkedIn sayfasında yayınlanan duyuruda şu ifadeler yer alıyor: Volition ekibi 30 yıldır dünyanın her yerindeki hayranlar için birinci sınıf eğlenceler yaratmanın gururunu yaşıyor. Topluluğumuz için tutkuyla hareket ettik ve her zaman neşe, sürpriz ve keyif sunmak için çalıştık.

Geçtiğimiz Haziran ayında Embracer Group, Embracer’ı güçlendirmek ve video oyunu endüstrisindeki lider konumunu sürdürmek için bir yeniden yapılanma programını duyurdu. Bu programın bir modülü olarak stratejik ve operasyonel hedefleri değerlendirdiler ve Volition’ı kapatmak gibi zor bir karar aldılar.

1993 yılında kurulan Volition, sektördeki 30 yılı boyunca pek çok yüksek profilli oyun yarattı. Bunlar arasında 2001 yılında Kızıl Grup2006 yılında Azizler Sırası Dizi, THQ çatısı altında serinin başlangıcını ve çok sayıda devam filmini içeriyor. 2018’den beri stüdyo Kucaklayıcı Grubukanatlarının altında

Stüdyonun en son projesi, mizahi aksiyon serisini yeni izleyiciler için modernleştirmeyi amaçlayan yeni bir ortam, karakterler ve hikayeyle Saints Row’un konsollar ve PC için tamamen yeniden başlatılmasıydı. Ancak oyun eleştirmenler ve hayranlar tarafından kötü karşılandı. Embracer, açık dünya oyununun resmi satış rakamlarını açıklamadı ancak oyunun satış beklentilerini karşılamadığını söyledi.

haber-ilgin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu