Yaşam

Zorlu PSM’de Bu Hafta; 31 Temmuz – 6 Ağustos

Zorlu PSM’de bu hafta da başarılı müzisyenlerin açık hava konserleri ve DJ setleri, çok daha popüler bir açık hava mekanı olan Vestel Amfi’de konuklarıyla buluşmaya devam ediyor.

 

SONRASI PARTİSİ: BARÇIN // 1 AĞUSTOS // VESTEL AMP // 19.00

İş çıkışı Vestel Amfitiyatro’da buluşalım! Barçın, Afterwork Party ile Vestel Amfi Tiyatrosu’na geliyor.

 

Kapı Açma:17.00  

Mutlu saat:17.00 – 19.00  

Aktivite:19.00  

Etkinlik ücretsizdir.

 

VESTEL PSM RADYO SUNUYOR: ALPER BAHÇEKAPILI // 3 AĞUSTOS // VESTEL AMP // 19.00

Vestel PSM Radyo’nun sevilen programcılarından Alper Bahçekapılı, 3 Ağustos akşamı Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de dinleyicileriyle buluşmayı dört gözle bekliyor.

 

Kapı Açma:17.00  

Mutlu saat:17.00 – 19.00  

Aktivite:19.00  

Etkinlik ücretsizdir.

 

YALNIZCA // 4 AĞUSTOS // VESTEL AMFI // 20.00

Adını Nazım Hikmet’in aynı adlı şiirinden alan Yalnayak, Anadolu ezgilerinden ilham alıyor ve kaygılarını mekansal bir psikedelik elektro-funk/rock füzyonu ile anlatıyor. Damla Temel’in sıcacık vokali, Netam’ın elektronik aranjmanları, Batuhan Camcı’nın zıplayan bas groove’ları ve Semih Düz’ün funky gitar rifflerinin potada eritilmesiyle İstanbul merkezli grubun kendine özgü tınısı ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar sistemli bir şekilde single çıkaran Yalnayak, 2021 yılında “I’m Not on Mars” ile iyi bir ara vermiş ve grubun müzik dünyasını tanıtmıştı. Yıl içinde çıkardıkları “Hide Time” ve “Side by Side” single’ları da grubun ses ve his yelpazesinin genişlemesinde etkili oldu. Grubun 2022 yılında çıkardığı ve Barış Manço’ya adadığı “Binboğa” Spotify’ın “Global Groove” listesine girerek dünyanın dört bir yanından dinleyicilere ulaştı. Grubun merakla beklenen albümünün habercisi olan “We Are All One”, Ürdün merkezli plak şirketi “Alt Orient” tarafından 10 Mart’ta yayınlandı. Anadolu ezgilerinden ilham alan ve onların kaygılarını mekansal bir psychedelic funk-rock füzyonu ile dile getiren “Yalnayak” 4 Ağustos’ta Vestel Amfi Tiyatrosu’nda!

Kapı Açma:17.00  

Mutlu saat:17.00 – 19.00  

Aktivite:20.00  

Etkinlik ücretsizdir.

 

DJ PARTY: DISCMAN 90’LAR TÜRK POP GECESİ // 5 AĞUSTOS // VESTEL AMP // 19.00

Discman 90’lar Türkçe Pop Gecesi, 5 Ağustos akşamı müzikseverleri Vestel Amfi’de bekliyor.

Kapı Açma:17.00  

Mutlu saat:17.00 – 19.00  

Aktivite:19.00  

Etkinlik ücretsizdir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kagizmanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu