Teknoloji

Xiaomi 15 ve Yeni Akıllı Telefonları EEC Sertifikasını Geçti!

Xiaomi yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Üç farklı Xiaomi, Redmi ve POCO modeli EEC sertifikasyonunu başarıyla geçti. Bunlar arasında Xiaomi 15’i de tespit ediyoruz. Daha önce IMEI veritabanında tespit edilen cihaz, şimdi EEC sertifikasında ortaya çıktı. Bu da cihazların piyasaya sürülmeye hazırlandığını açıkça gösteriyor. Xiaomi 15 serisinin Ekim ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Snapdragon 8 Gen 4’e sahip ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyor.

Xiaomi Akıllı Telefonun EEC Sertifikası

Xiaomi, en son piyasaya sürdüğü Xiaomi 14 ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken, şirket bir sonraki amiral gemisi ürünleri üzerinde sessizce çalışıyor. EEC sertifikasyonunu geçen bir dizi Xiaomi modeli, gelecekte neler olacağına dair ipuçları veriyor. 2410FPCC5G, 2409BRN2CA, 2409BRN2CY ve 24129PN74G model numaralarına sahip cihazlar EEC sertifikasyonunu başarıyla geçti. Bu model numaralarından biri olan 24129PN74G’nin daha önce tespit edildiğinden bahsetmiştik. Bunun dışında yeni ortaya çıkan diğer 3 model numarası yeni POCO ve Redmi modellerinin yolda olduğunu gösteriyor.

Xiaomi Akıllı Telefonun EEC Sertifikası

EEC sertifikasında tek dikkatimizi çeken Xiaomi 15 oluyor. Tespit edilen 3 model numarası incelendiğinde uygun fiyatlı POCO ve Redmi modellerinin de hazırlandığını öğreniyoruz. Ancak diğer modeller hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Xiaomi’nin bizi neyle şaşırtacağını görmek için merakla bekliyoruz.

haber-vize.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu