Yaşam

Turabi Çamkıran: Bazıları gibi tesadüfen şampiyon olmadım

Turabi, “Bazıları gibi tesadüfen şampiyon olmadım” derken herkes tesadüfen kimin şampiyon olduğunu sordu.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre ünlü yarışmacı, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Sakatlığının henüz bitmediğini belirten Turabi Çamkıran, yarışa katılma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

“BEN TESADÜFEN ŞAMPİYON OLDUĞUMUZ DİĞERLERİ GİBİ DEĞİLİM”

Acun Ilıcalı ile sık sık görüştüğünü söyleyen ünlü yarışmacı, diğer Survivor şampiyonlarına açıklamalarda bulundu.

Çamkıran: “Kamıştan kurtulmanın hayalini kuruyordum, hayallerim gerçek oldu. Artık bastona ihtiyacım yok. Bunu sevenlere üzülerek söylüyorum ki en iyisi adaya gitmemek. bütün yarışmacılar canavar gibi hazırlanıyorlardı, fizik tedaviden bile kurtulamadım. İlk hafta beni eleyip böyle göndereceklerdi. Beni kurtaracak SMS.” Sorun değil. Acun abinin bu SMS işini tekrar düşünmesi gerektiğini söylerdim ama sözünden dönmez.

Mart ayı civarında yedeklere katılacak olsam bile yedek olmak da bana yakışmaz. Ben bazıları gibi tesadüfen şampiyon olan sıradan bir şampiyon değilim, o yüzden yedeklerden girdim. Bu performans yılına hazırlıksız gelmenin intihar olacağını düşünüyorum. Sözümden dönmek bana yakışmıyor. “Eğer gidersem ve kaçamadığımı görürsen, beni suçlamada acele etme, lütfen nedenini bil” dedi.

haber-narman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu