Teknoloji

The Witcher 3’ü ‘Yeni Nesil’ Sürümünün Grafikleri Paylaşıldı

2020’de güç bela yayınladığı Cyberpunk 2077’deki buglar nedeniyle oyuncuların yansısıyla karşılaşan CD Projekt Red‘den dikkat çeken bir hamle geldi. Şirket, 2015 yılında yayınladığı “The Witcher 3: Wild Hunt” için önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre The Witcher 3: Wild Hunt, 14 Aralık 2022’de dev bir güncelleme alacak ve bu güncelleme ile oyun, yeni kuşak teknolojilere uygun hale getirilecek. 

PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC oyuncularına sunulacak yeni güncelleme, tüm oyun sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak. Böylelikle The Witcher 3: Wild Hunt sahiplerine orijinal bir tecrübe sunulmuş olacak. Pekala yapılacak çalışmalar neleri kapsıyor? Gelin daima birlikte, The Witcher 3: Wild Hunt için hazırlanan yeni jenerasyon güncellemeye yakından bakalım.

Gelişmiş manzara kalitesi, orijinal modlar ve dahası…

CD Projekt Red’in açıklamasına göre The Witcher 3: Wild Hunt’taki tüm görseller yenilenmiş durumda. FSR 2.1 ve DLSS 3 takviyesi de eklenen oyun, ışın izleme ve çok daha kaliteli dokulara sahip olacak. Oyuna eklenecek Fotoğraf Modu ile oyuncular, eşsiz imaj kalitesini ölümsüz hale getirebilecekler. Bu noktada, ilerleyen periyotlarda bir yarış düzenlebileceği de söyleniyor lakin net değil.

The Witcher 3: Wild Hunt güncellemesi için hazırlanan tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

The Witcher 3: Wild Hunt’a yapılan iyileştirmeler görsellikten ibaret değil. Ekip hem kendilerinin elinden çıkan hem de topluluk yapımı yepyeni modların oyuna eklendiğini açıkladı. Bununla birlikte; birkaç görevdeki hatalar giderildi ve Netflix’te yayınlanan The Witcher dizisi ile ilgili de yeni bir misyon oyuna eklendi. Tüm bunlara ek olarak The Witcher 3: Wild Hunt, bundan sonra çapraz ilerleme takviyesi sunacak. Yani PlayStation 5’te oynayan bir oyuncu, oyunu PC’den açtığında kaldığı yerden devam edecek.

Peki CDPR, Witcher 3 için ‘yeni nesilin’ hakkını verebilmiş mi? Oyunun özgün grafikleri ile güncelleme sonrası grafik karşılaştırmasını aşağıdaki görüntüden izleyebilirsiniz

Geliştirici takımın açıklamalarına da yer verilen ayrıntılı görüntüyü da izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu