Yaşam

Şampiyonlar Ligi Finalinin Oynanacağı Atatürk Olimpiyat Stadı’nın Dış Görünümü Sosyal Medyada Tepki Aldı

UEFA Şampiyonlar Ligi Finali bugün saat 22:00’de İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak. Yıllar sonra dev dizilişi ülkemize getiren maç, Manchester City ile Inter arasında oynanacak.

Yurt dışından binlerce taraftarın ülkemize akın etmesine neden olan maça saatler kala sosyal medyanın gündemine bir fotoğraf düştü. UEFA’nın paylaştığı bir sahne, Atatürk Olimpiyat Stadı’na yansımaların gelmesine neden oldu.

Stadyumun dış cephesindeki çirkin görüntü tepki topladı

Stadyumun dışı, UEFA Şampiyonlar Ligi resmi hesabının paylaştığı fotoğrafta yer alıyor. Tepki tam olarak buradadır. Birçok sosyal medya kullanıcısı stadın dışında. kötü ve ihmal edilmişPlanından bahsederek tepki gösterdi.

Twitter gibi sosyal medya platformlarında görüşlerini dile getiren kullanıcılar, yaklaşık 80 bin kapasiteli dev stadyum hakkında hem sert hem de komik yorumlarda bulundu. Bu reaksiyonlardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Görüntüye bazı tepkiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu