Haber

Özkan Uğur Böbrek Problemi Nedeniyle Entübe Oldu: ‘İyi Haberler Almaya Başladık’

Üçüncü kez kanseri nüks eden ve böbrek sorunu nedeniyle entübe edilen sanatçı Özkan Uğur’un 3 aydır yoğun bakımda tedavi gördüğü ortaya çıktı. Özkan Uğur’un ailesinden beklenen açıklama geldi.

MFÖ’nün tanınmış üyelerinden Özkan Uğur, 2013 yılında kanser olduğunu hayranlarına bildirdi. Kanseri yenen Uğur, 2020 yılında kanserin ikinci kez nüksettiğini ve ünlü ismin kanseri yendiğini duyurdu.

Geçen yıl yine Özkan Uğur’dan kötü haber geldi ve üçüncü kez lenf kanserine yakalandığı açıklandı. Özkan Uğur’un 3 aydır özel bir hastanede yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Edinilen bilgiye göre Özkan Uğur’un kanser olmasına rağmen entübe edildiği açıklandı.

Usta sanatçı Özkan Uğur’un eşi Aysun Uğur ve oğlu Alişan Uğur, Instagram’dan yaptıkları açıklamayla Özkan Uğur’un sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Paylaşımda şu bilgiler paylaşıldı: “Özkan Uğur’umuzun tedavisi devam ediyor ve 29 Mayıs’tan bu yana yoğun bakımda. Dün itibariyle hastalığına dair çok güzel haberler almaya başladık. doktorların ve allahın izniyle tedavilerin yan etkilerinin yol açtığı sıkıntılarından kısa sürede kurtulacaktır.döneceğine ve ciddi bakımdan çıkacağına olan inancımız tamdır.hakkında çıkan olumsuz haberlere itibar etmemenizi rica ederiz. menşei meçhul kendisi.inşallah en kısa zamanda yüz yüze müjdeli haberi veririz.ailesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz.dualarınızı eksik etmeyin.Eşi Aysun Aslan Uğur ve oğlu Alişan Uğur. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu