Haber

Özhaseki: Seçimlerimizin ezana ve bayrağımıza hayırlı olmasını diliyorum

Özhaseki: “Yaklaşan seçimlerimizin ezanlara ve göklerde her daim hür dalgalanan bayrağımıza hayırlı olmasını diliyorum”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki:

“Allah’tan ezanı, vatan ve millet düşmanlarını bu milletin kafasından uzak tutmasını niyaz ederiz”

KAYSERİ – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Yaklaşan seçimlerimizin ezanlara ve göklerde her daim hür dalgalanan bayrağımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bayram namazını Cami Kebir’de kıldı, ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Cami çıkışında açıklama yapan Özhaseki, “İslam aleminin tüm Kayserili hemşerilerimizin bayramını kutluyoruz. Emekleriyle orada yaraları saracak çok güzel faaliyetler yapılıyor. diğer yandan yardım eden kardeşlerimizi görünce büyük bir millet olmanın şerefini yaşıyoruz.Orada yardım eden, orada vakit geçiren, alın terini döken tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. nice bayramlara selametle erişir.Yaklaşan seçimlerimizin de ülkemizin birliğine, sağlığına, düzenine, ezandan ezana ve her daim göklerde özgürce dalgalanan bayrağımıza hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. dedi.

Özhaseki’ye Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Murat Cahid Cıngı eşlik etti.

camashaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu