Ekonomi

OSS Derneği’nden Satış Sonrası Zirvesi

İSTANBUL (İGFA) – “Türkiye’nin ilk ve tek Aftermarket Zirvesi” sloganıyla 5 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte, küresel paydaşlar ve sektörün önde gelen isimlerinin yanı sıra üretici, tedarikçi, distribütör ve bağımsız şirketler de yer alacak. Hizmetler.

7 farklı oturumda gerçekleştirilecek zirvede DEİK Yürütme Konseyi Üyesi Steven Young, Mega Trends: Aftermarket, New Technologies and Potential Analysis’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Tomasz Białach’ın katılacağı bölüm ve Avrupa’nın en büyük yedek parça distribütörü INTERCARS’ın Ticaret Müdürü. özel bir sunum yapacak. AYD Otomotiv Sanayi, Automechanika, Dynamic, Üçel, Mahle, Mann + Hummel, Zenith Bilişim Teknolojileri, NTT Veri, İbraş, Schaeffler ve Barış Ambalaj sponsorluğunda gerçekleştirilecek zirvenin öğleden sonraki oturumunda TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Direktörler Lider Yardımcısı ve TAV İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı M. Sani Şener Toplumsal Başarının Hikayesini anlatacak.

kulpajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu