Yaşam

Oppenheimer Prömiyeri Büyük İlgi Gördü

Birçok sinemayı dünyaya taşıyan Paribu Cineverse, Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni sineması Oppenheimer için UIP Türkiye ile birlikte bir ön gösterim düzenledi. Paribu Cineverse Akasya’da gerçekleşen ön izleme yoğun ilgi gördü.

19 Temmuz Çarşamba günü Paribu Cineverse Akasya’da ön gösterimi yapılan Oppenheimer, izleyicilerden büyük ilgi gördü. Özel IMAX kameralarla çekilen, ses ve ışık efektleriyle izleyenleri kendine hayran bırakacak, tüm dünyanın merakla beklediği ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın yeni sineması Oppenheimer, Türkiye’deki tüm ünlü Robert Damonrey Cineverse ile birlikte 21 Temmuz’da sinemalara girecek. İsimlerin yer aldığı Oppenheimer, atom bombasının icadından ve geliştirilmesinden bahsediyor. Atom bombasının arkasındaki dahi olarak bilinen J. Robert Oppenheimer’ın hayat hikayesinin anlatıldığı film, 181 dakikalık uzunluğuyla Nolan’ın bugüne kadar çektiği en uzun film olma özelliğini taşıyor. İnsanlığın en karanlık anına yiğit, trajik bir bakış sunan film, nükleer silah geliştiren Fizikçi Julius Robert Oppenheimer’ın, silahın Hiroşima ve Nagazaki’de kullanılacağını öğrenince projeden uzaklaşıp daha sonra ABD’nin hedefi haline gelmesinin öyküsünü anlatıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu