Haber

Önder Erdoğan’dan anket açıklaması! İlk kez detaylara dikkat çekti.

14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine kısa bir süre kala Kanal 7 Avrupa’nın canlı yayınında gündeme ilişkin değerli açıklamalarda bulundu.

Anket sorusunu yanıtlayan Önder Erdoğan, değerli bir ayrıntıya dikkat çekti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ANKET TEKNİĞİ KAÇINDI

Erdoğan’ın yaptığı açıklamada, “Meydanların diliyle konuşursak, farklı bir tablo var. Aldığımız anketlere baktığımızda karşımıza farklı bir tablo çıkıyor. Umarım millet olarak zafere doğru gidiyoruz. Bu dönemde yapılan araştırmalar oldukça karmaşık bir tablo içinde yapılmaktadır. Deprem afeti anket tekniğini ortadan kaldırdı. Buna rağmen, anketörler hala bir şeyler yapıyor. Kamuoyunu ölçmek için değil, kamuoyu oluşturmak için yapılıyor. Ama sandıklarda olumlu bir hava görüyoruz. Önümüzde hem Cumhurbaşkanlığı’nda hem de Cumhur İttifakı’nda güzel bir tablo var.”ifadelerini kullandı.

SAHADAYIZ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerinin devamında şunları söyledi: ”Arkadaşlardan aldığım bilgiye göre ‘Meydanlarda görmüyoruz, sahada görmüyoruz. ‘Sahadayız’ diyorlar. Ve yeter, arkadaşlarımız çalışıyor. Bu seçimde farklı bir atak yaptık. Tüm kabine üyesi arkadaşlarımızı sahaya sürdük. Şu anda aday olarak sahada olmaları vatandaşlara ayrı bir güven veriyor. Hepsi Baybay Kemal gibi övünmüyor. Referanslarıyla konuşuyorlar. Kemal Bey ne diyor fındık fiyatlarına 4 dolar zam yapacak. Dürüst ol dürüst ol! Neyi yapamayacağını söyleme. Hayatınız temelde her zaman saçmalıktır.söz konusu.

KAYNAK: HABER7

kavakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu