Haber

Oğuzhan Uğur, Fatih Terim’den özür diledi: ‘R’ yapıyorum gençliğime ver öğretmenim

Galatasaray taraftarının sosyal medya yayıncısı Oğuzhan Uğur için açtığı etiket gündemi salladı. Yıllar önce Fatih Terim hakkında sert sözler kullanan Oğuzhan Uğur, tepki dolu paylaşımlar yaptı.

o özür diledi

Oğuzhan Uğur, gündeme gelen görüntülerin ardından sosyal medya hesabından özür mesajı paylaştı. Uğur yaptığı açıklamada, “Her Galatasaray taraftarı gibi benim de Fatih hocaya elbette büyük bir sevgim ve saygım var. Ancak 6-7 yıl önce bir kebapçı baskını gündemdeydi, birçok Galatasaraylı kırgındı, eleştirildi. 6-7 yıl önce… İzlenmiyorduk, ortam rahattı, geniş konuştum, “Galatasaray düşmanlığı yaptığımı bile düşünenler vardı, kusura bakmayın. Bu tepki elbette bu kadar düşünenlere değil Fatih hocamadır. Seni seviyorum öğretmenim gençliğime ver” dedi.

OĞUZHAN UĞUR NE DEDİ?

Oğuzhan Uğur, Terim hakkında şunları söyledi: “Bana Fatih Terim’den bahset. ‘Gideceğim.’ Her milli maçtan önce böyle bir şey yapabiliriz demiyor mu ya bizi havaya uçururlar mı böyle böyle böyle yine gitti kendini havaya uçurdu çok garip bir adam çok bir yere vurmak normal.Türkiye’de kimsenin mesleğinden bahsedilmiyor.Sen Fatih Terim deyince başka bir şey geliyor aklıma.Fatih Terim olağanüstü müttefikleri olan bir ülke.Kıramazsın,kıramazsın,saldıramazsın.O basın toplantısından insanları kovuyor.Mağlup oldu.Eleştirileceksiniz adettendir.Mafya mı oynuyor ne yapıyor?Dövülüp kaçan mafya olur mu basın açıklamasında ne dedi? aileme, devletime, milletime.Aslında başına en ufak bir şey gelse neden önce bir devleti, bir milleti övüyor anlamıyorum.”

haber-guzelyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu