Haber

Mustafa Yalçın’dan gönül köprüsü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kahramanmaraş Halkı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’nin yanı sıra kent protokolü ve Kayseri’de yaşayan Kahramanmaraşlılar katıldı.

Programın açılışında konuşan Kahramanmaraş Halkı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Lideri Mehmet Topal, depremin meydana gelmesinden bu yana takviye kuvvetlerini bir an olsun kesmeyen Önder Yalçın ve ekibine teşekkür etti. Elbistan’da kurulan 310 konteynerlik Talas Kent Yaşam Alanı’nın örnek bir uygulama olduğunu kaydeden Dernek Lideri Topal, her yönüyle harika bir yaşam alanı oluşturulduğuna dikkat çekti.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’den teşekkür plaketi alan Önder Yalçın, ‘Vefa Buluşması’ ile Kayseri’de yaşayan Kahramanmaraşlılarla bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirterek, şunları söyledi: Sayın Bakanıma ve değerli Kahramanmaraş halkına teşekkür ederim. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Uzun yıllardır bu şehirde birlikte yaşadığımız Kahramanmaraşlı kardeşlerimizle birlik ve beraberliğimizi daim kılsın.” söz konusu.

haber-hinis.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu