Haber

Manisa Büyükşehir Belediyespor’dan Türkiye Motodrag Şampiyonası’nda başarı

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2023 yarış takviminde yer alan Türkiye Motodrag Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kepez Drag Pisti’nde gerçekleştirildi. 70 yarışmacının katıldığı yarışmada Manisa Büyükşehir Belediyespor sporcusu Muhammed Kamil Kırbaş Prostreet ve Superstreet klasmanında Türkiye Şampiyonu olurken, İbrahim Nişli genel klasmanda Türkiye 3.sü oldu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2023 yarış takviminde yer alan Türkiye Motodrag Şampiyonası 3. Ayak Yarışları Kepez Drag Pisti’nde gerçekleştirildi. Yozgat, Antep, Mersin, Antalya, Konya, Manisa, İstanbul, İzmir ve Kayseri’den 70 yarışmacının katıldığı yarışlar motosiklet tutkunlarını bir araya getirdi. Manisa Büyükşehir Belediyespor sporcusu Muhammed Kamil Kırbaş da yarışmada hem Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin hem de Manisa’nın ismini duyurdu. Cumartesi günü ısınma, antrenman ve sınıfların belirlenmesiyle başlayan yarışlar, Pazar günü yapılan yarışlarla devam etti. Türkiye Motodrag Şampiyonası 3. Ayak Yarışları, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen yarışmacıların birincilik için kıyasıya mücadelesine sahne olurken, Manisa Büyükşehir Belediyespor adına yarışan Muhammed Kamil Kırbaş, Superstreet ve Prostreet klasmanında Türkiye Şampiyonu oldu. İbrahim Nişli ise Türkiye 3.’sü oldu. gerçekleşti. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu