Haber

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş’ı kürsüye çıkardı: Bize kader dedikleri bu düzeni değiştirmek istiyoruz.

Akşener’in 6 Masa’ya dönmesiyle 6 lider Saadet Partisi’nin konut mülkiyetinde bir araya geldi. Görüşmenin ardından CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olduğu açıklandı. Öte yandan 12 maddelik Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçiş için yol haritası da açıklandı.

KILIÇDAROĞLU, YAVAŞ VE İMAMOĞLU İLE SEVİYEYE KATILDI

6. Masa toplantısının ardından CHP’liler CHP Genel Merkezi önüne geçti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile kürsüye çıktı. Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, Kılıçdaroğlu’nun yanında yer aldı.

Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şöyle:

“İmamoğlu Bey ve Yavaş Bey ile yola çıktık. Güzel bir gecedeyiz. Huzur içinde yaşamak istiyoruz. Ben bir adaydan çok değişimin temsilcisi olarak buradayım. Ben ve ittifakımız bu ülkeyi yönetmeye adayız.” akılla, erdemle ve liyakatle.

“SEÇİMİ KAZANMAKTAN DAHA FAZLASIYIM”

Seçim kazanmaktan daha fazlasını istiyorum. Gönülleri kazanmaya, korkuları yenmeye, küskünleri uzlaştırmaya adayım. Sadece ben değil, oy vermeye gidecek herkes bu ülkeyi hak ettiği yaşam için değiştirmeye aday.

“KADER DENEN BU ZAMANI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ”

Uzun bir yolculuktan geldim. Çantamı bu güzel insanların hikayeleriyle doldurdum. Şimdi onlarla koşuyorum. Bize kader dedikleri bu düzeni değiştirmek istiyoruz.

“SEN BANA OY VERMEZSİN”

Çaldıkları 418 milyar doları isteyen herkes aday. Sadece bana oy vermeyeceksin; Kendiniz, sevdikleriniz ve geleceğiniz için oy vereceksiniz. Bu, topyekun bir değişimin başlangıcıdır. Hak ettiğimiz düzeni yeniden sağlayacağız. Aday ben değilim, aday hepimiziz. Sevgili halkım, teşekkürler, işte başlıyoruz.”

habersilifke.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu