Haber

KAİSİAD Üyeleri Darıca’da Buluştu

Kars, Ardahan, Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAİSİAD) üyeleri Darıca’da buluştu.

Darıca Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarında insanlık suçu işlediğini belirtti.

İsrail’in Gazze’yi kadın, çocuk ve bebekleri dahil etmeden bombaladığını hatırlatan Tipioğlu, “Bunu kabul etmek mümkün değil. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türk milleti, nerede insan varsa, nerede mazlum varsa orada mazlumların yanındadır. Geçmişte olduğu gibi bugün de soykırıma uğruyorlar. “Filistin davasında en kişilikli, en omurgayı gösteren Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Dün de böyleydi, bugün de aynı.” ifadesini kullandı.

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara da derneğin bölgede ekonomik ve sosyal projeler yürüten bir yapıya sahip olduğunu anlattı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner, AK Parti İlçe Başkanı Köksal Şakar, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Erhan Sarıdede, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, CHP Çayırova İlçe Başkanı Binali Eriş, DÜZGÜN Partisi Gebze İlçe Başkanı Uğur Demir, UYGUN Partisi Darıca İlçe Başkanı Soner Toplantıya Kartal, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile dernek üyeleri katıldı.

habersultanhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu