Yaşam

Hayat Bugün son bölüm izle! Hayat Bugün 6. bölüm izle! Hayat Bugün son bölümde neler oldu?

Dizinin birinci kısmından bu yana dikkat çeken oyunculukları ile izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başaran dizinin son kısmı izleyiciler tarafından Hayat Bugün son kısım izle halinde arama motorları üzerinde araştırılıyor. Bu haberimizde sizler için Hayat Bugün son kısım izleme linkini haberimiz ekledik. İşte Hayat Bugün son kısım izle! Hayat Bugün 6. kısım izle! Hayat Bugün son kısımda neler oldu?

HAYAT BUGÜN SON KISIM İZLE

Hayat Bugün 6. kısmı 24 Kasım tarihinde izleyicileri ile Show Tv ekranlarında buluştu.

HAYAT BUGÜN DİZİSİ KONUSU NE?

Başhekim Barış Güvener, İstanbul’un en eski ve en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi’ne atanır. Lakin vaktinin en âlâ hastanelerinden biri olan Hisarönü güç bir devirden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle ise tüm hastanenin öyküsü tekrar yazılmaya başlanır. Barış; hastaneyi ayağa kaldırmaya çalışırken; hem kendi hayatındaki zorluklarla uğraş edecek, hem de tek tek kalplerini kazandığı çalışma arkadaşlarıyla birlikte hastaları için kuvvetli bir savaşa girecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu