Haber

Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem’den 7’li koalisyona sözler!

Türkiye tarihi bir seçim sürecinden geçerken, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Erdem, HDP ve PKK ile iş birliği yapan 7’li koalisyona (Millet İttifakı) ağır sözler söyleyerek sert tepki gösterdi.

“ŞİMDİ SORUYORUM: MİLLİ İTTİFAKTA HDP AHMET DAVUTOĞLU VAR ​​MI?”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fazilet, “Yeter artık” diyerek başlayan ifadesinde, “Şimdiye kadar sabırla sustum ama artık yeter… Hangi hakla oğlumun adını kullanıyorsun aslan parçam, Sizin pis siyasetinizde Evet, çözüm sürecinde oğlumun şehit olduğunu hiç unutmadım ama benim yusuf gözlü pkk hainlerim teröristler tarafından şehit edildi şimdi soruyorum milletinizde HDP mi Ahmet Davutoğlu mu var? ittifak?HDP neden aday göstermedi???HDP’nin bulunduğu illerde en yüksek oyu kim aldı…”ifadeleri kullandı.

“HAİNLERE FİKİR DEĞİL, VATAN HAİNLERİ DİYORUZ!”

Fazilet, kendisini asıl üzen şeyin Seyithan İzsiz’in İYİ Parti’den milletvekili seçilmesi olduğunu söyledi. “Şimdi gelelim kalbimin paramparça olma sebebine. Seyithan İzsiz’i milletvekili yaptınız. Oğlumun katiline burs veren kişi!!! Oğlumun katilinin ailesinin düğününe katılan kişi!!! nasıl olur? bu bursu bilmiyorsun!!! Biz vatanseverler asla hainlere karşıt görüş söylemeyiz, onlara HAİNİN FIRSATÇISI deriz. NOKTA!!!”dedi.

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ŞEHİT NASIL OLDU?

Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu Fırat Çakıroğlu, 20 Şubat 2015’te Ege Üniversitesi’nde PKK’lılar tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Cinayetin zanlısı Nurullah Semo, 880 gün süren yargılamanın ardından terör örgütü üyeliğinden 15 yıl, kasten öldürmeden müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

ÇAKIROĞLU’NUN KATİLİNİN YAKINLARININ DÜĞÜNÜNE KATILDIĞI ortaya çıktı

İYİ Parti’den Seyithan İzsiz, Nurullah Semo’nun yakınlarının düğününde
Seyithan İzsiz’in 2016 yılında Nurullah Semo’nun akrabası olan Kemal Semo’nun düğününe katıldığı ortaya çıktı. İzsiz’in sosyal medya hesabından düğünden bir fotoğraf paylaşarak. “Kemal Semo’nun nikahındayız. Rabbim iki cihan saadeti nasip etsin”Notunun düşürüldüğü belirlendi.

KAYNAK: HABER7

haber-tefenni.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu