Haber

Fetöcülerden kirli algı operasyonu! Emine Erdoğan’ı hedef alıp, saçmalık kurdular!

Dezenformasyon Merkezine Çaba Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Sn. Emine Erdoğan hakkında “Meral Akşener vurulurken partisi New York’ta alışverişe gitti” iddialarını yalanladı.

DMM’den yapılan açıklamada, “Sayın Emine Erdoğan, 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü dolayısıyla kızı Sümeyye Erdoğan ve torunu ile birlikte BM özel konuğu olarak New York’a giderek BM Genel Kurulu’nda ‘Sıfır Atık’ konulu konuşma yaptı. Küresel işbirliğine davet ettiği proje… Emine Erdoğan, 29 Mart Çarşamba günü BM Genel Kurulu öncesi kızı ve torunuyla Central Park’ta yürüyüşe çıktı. “York’a alışverişe gitti” sözü doğru değil. iddiaların organize dezenformasyon faaliyeti olduğu belirlendi.”

‘FETÖ’cü yoldaşların KİRLİ ALGI OYUNU’

İletişim Başkanlığı Dijital Medya Koordinatörü Aslan Değirmenci ise şunları söyledi: “FETÖ ve yoldaşlarının kirli algı oyunu. Emine Erdoğan’ın torunuyla BM Genel Kurulu öncesi Central Park’a yürümesi ” …alışveriş yaptı” tamamen saçmalık. Görüntülerde böyle bir sahne yok” dedi.

KAYNAK: HABER7

serinhisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu