Haber

Erdoğan, Adıyaman adaylarını açıkladı! Çok değerli enflasyon mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı:

BESNİ – REŞİT ALKAN

ÇELİKHAN – MUSTAFA BULUT

GERGER – ERKAN AKSOY

GÖLBAŞI – HAKAN TOYDAŞ

KAHTA – MEHMET CAN HALLAÇ

SAMSAT – HALİT FIRAT

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

Adıyaman’da yaklaşık 32 bin konutun üretimi devam ediyor. Hedefimiz 2 ay içerisinde deprem bölgesinde 75 bin konutu teslim etmek. Tutamayacağımız sözü vermeyeceğiz. Adıyaman’ın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Rabbimden ülkemizi ve milletimizi her türlü afetlerden korumasını niyaz ediyorum.

Bugün aynı zamanda şükran borcumuzu ödemek için Adıyaman’a geldik. Adıyaman 14-28 Mayıs seçimlerinde bizi kucakladı.

Adıyaman 6’lı masa adı verilen proje yapının yalan siyasetine izin vermedi. Onların hilelerine kanmadı. Adıyaman’ın doğru ve basiretli bir tercih yaptığını görüyoruz.

“BİZANS OYUNLARINA TANIK OLUYORUZ”

Bugün bu kadar hayran oldukları kişinin isminin anılmasına tahammül edemiyorlar. Seçim yasasını bir kişiye koyuyorlar. Başkan adaylarının yanında olan herkesi diskalifiye ettiler. CHP ile ortakları arasındaki çekişme bitmedi. CHP’li vatandaşlarımızın umutlarını kıran Bizans oyunlarına tanık oluyoruz.

Adıyaman, 14-28 Mayıs seçimlerinde dirayetli tavrıyla buna son verdi. Adıyamanlı kardeşlerimiz sadece kendi geleceklerini değil, 85 milyonun geleceğini de kurtardı. 5 yıl değerinde altın daha kazandınız.

“CHP’NİN ANALİZ ÜRETME ZORLUĞU YOK”

Devletimizin tüm kaynaklarını tüketmek anlamına gelse bile depremden etkilenen şehirlerimizi ayağa kaldıracağız. CHP yönetiminin ülkenin ve milletin sorunlarına çözüm bulmak gibi bir derdi yok. Bunlar kariyer peşinde koşan beceriksiz hırslardır. Halkımızın, çiftçimizin sorunlarını nasıl çözeriz diye uğraşıyoruz.

“Gündemimizde ENFLASYON ÇALIŞMASI VAR”

Son dönemde üzerimize saldıran terör örgütlerini nasıl ezebiliriz diye çalışıyoruz. Amacımız bölgesel ve küresel krizlerin çözümünde ülkemizi kilit konuma getirmektir. Halkımıza zarar veren yüksek hayat pahalılığı ve enflasyonla mücadele etmek gündemimizde yer alıyor. Bizim gündemimiz ülkemizi cumhurbaşkanı olan bir ülke haline getirmektir. Bunun dışında bir saikle hareket etmeyi kendimize haksızlık sayarız. İş yapmaya, iş yaratmaya, 85 milyon insanın derdine derman olmaya çalışıyoruz.

“BELEDİYEDE KİMSE BİZİMLE REKABET EDEMEZ”

Genel seçimlerde elde ettiğimiz avantajla yerel yönetim seçimlerinde zafere ulaşacağız. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak biz zaten planlarımızı yaptık. Hangi ilin hangi sorunları olduğunu tespit ederek plan ve projelerimizi belirledik. Seçim beyanımızı kamuoyuyla paylaştık. Sadece sorunlara odaklanarak değil, vizyoner projelerle milletimizin karşısına çıktık. Belediyecilikte Cumhur İttifakı ile yarışabilecek yiğit yoktur. Hizmet ve çalışma siyasetinde bizimle rekabet edebilecek kimse yok. “Rakiplerimizin beceriksizliğinden güç kazananlardan değildik.”

haber-viransehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu