Haber

Emrullah Erdinç Güzellik Merkezleriyle İlgili Yüzlerce Şikayet Aldığını Açıkladı!

Dilan Polat’ın kara para aklama, vergi kaçakçılığı, suç örgütü gibi suçlamalarla tutuklanmasının ardından güzellik merkezinin sahibi sosyal medya fenomenleri de mercek altına alındı. Emrullah Erdinç’in açıklamasına göre güzellik merkezi sahiplerini zor günler bekliyor…?

Aylardır gündemde olan Dilan Polat ve ailesi, kısa sürede elde ettikleri zenginlikler ve muhteşem hayatları nedeniyle MASAK tarafından mercek altına alındı.

MASAK’ın ön raporunun ardından aralarında Dilan Polat, Engin Polat ve yakınlarının da bulunduğu 12 kişi tutuklandı.

Bu tutuklamanın ardından tüm gözler diğer güzellik merkezi sahipleri ve sosyal medya fenomenlerinin üzerindeydi. Bunlardan ilki Dilan Polat’a benzeyen hayatlarıyla Hasret Öz ve eşi Tayyar Bey’di. Feyza Altun, çiftin herhangi bir usulsüzlük yapıp yapmadığını yakından takip eden bir isim.

Bir diğer fenomen ise Şulemsi ve eşi Yasin Türk’tü. Gazeteci Özgür Demirtaş, sosyal medya hesabından sonsuz olduğu iddia edilen mal varlığını paylaşarak çifte dikkat çekti.

Dikkat çeken bir diğer isim ise Selin Ciğerci oldu. Gazeteci Murat Ağırel, “2019’da 40 bin TL sermaye ile bu kadar zenginliğe kısa sürede ulaşılabilir mi?” diye sordu. Selin Ciğerci’nin mal varlığını incelemeye başladı.

Emrullah Erdinç, yaptığı paylaşımda soruşturmanın çok geniş kapsamlı yürütüldüğünü açıkladı. Yukarıda öne çıkan isimlerin yanı sıra fenomen olan, gösterişli yaşamları ve kendilerine ait güzellik merkezleriyle dikkat çeken çok sayıda kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu söyledi.

Emrullah Erdinç, şikayetlerin bu şekilde devam etmesi halinde güzellik sektörünün ağır bir sürece gireceğini söyledi.

Emrullah Erdinç’in bu konuyla ilgili yazısı?

Sosyal medya kullanıcıları da bu bahisle ilgili niyetlerini paylaşmayı ihmal etmedi?

?

?

?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

haberkartepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu