Haber

Dünyanın Futbol Devleri Aynı Karede: Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun Ortak Paylaşımı Gündem Oldu

Futbolun dev isimleri Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo, Instagram hesaplarından eş vakitli olarak tıpkı fotoğrafı paylaştılar. Futbola taraf veren dünyaca ünlü yıldızlar Louis Vuitton’un reklamı için bir araya geldi. Başta futbolseverleri heyecanlandıran Messi ve Ronaldo’nun satranç pozu toplumsal medyayı kısa müddette salladı desek yeridir.

Dünya futbolunun bedelli figürleri haline gelen iki isim, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo…

Sporseverlerin gönüllerinde farklı bir yere sahip olan Messi ve Ronaldo, gerek yetenekleri gerekse saha içindeki tahlilleri ile her daim karşılaştırılıyorlar.

Tüm vakitlerin en yeterli futbolcusunun kim olduğuna dair tartışmalara mevzu olan ikili gündemin öne çıkan isimleri ortasında yer aldı.

Lüks giysi markası Louis Vuitton’un reklamı için yeniden bir araya gelen Messi ve Ronaldo, Instagram hesaplarından aynı anda paylaşım yaptı.

Ronaldo’nun paylaşımı 17.6 milyon beğeni alırken Messi’ninki ise 14.7 milyon beğeni aldı. İkili paylaşımlarına ”Zafer bir ruh halidir” notunu ekledi.

Messi ve Ronaldo’nun damalı bir bavul üzerinde oynadığı satranç pozu toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı.

Her ne kadar satranç maçını kimin kazandığı bilinmese de ortaya birtakım teoriler atıldı.

Messi ve Ronaldo’nun verdikleri pozda satranç taşlarının pozisyonunun, satranç ustaları Magnus Carlsen ve Hikaru Nakamura’nın 2017 yılında berabere kaldığı müsabakadan alındığı öne sürüldü.

twitter.com

??

Sizin mevzu hakkındaki fikirleriniz neler? Maçı kazanan olur mu yoksa berabere mi biter?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu