Haber

Çarşamba Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde sona yaklaşıldı

Çarşamba Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sıhhati Merkezindeki çalışmalarda sona yaklaşıldığı bildirildi.

Toplam 4 bin metrekare alanda 4 katlı ve 27 üniteli planlanan Ağız ve Diş Sıhhati Merkezinde panoromik röntgen aygıtı, 2 periapikal röntgen ünitesi, acil diş ünitesi, mahkum diş ünitesi, 2 pedodonti kliniği ile ameliyathane yer alacak.

Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Belediye Lideri Halit Doğan, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Barik Çiçek, İlçe Sıhhat Müdürü Özer İhtimam, İlçe Müftüsü Cemal Uzun ve AK Parti İlçe Lideri Taner Özden, merkezde devam eden çalışmaları inceledi.

Ağız ve Diş Sıhhati Merkezinin hem Çarşamba’ya hem de etraf ilçelere büyük katkı sağlayacağını belirten Doğan, Çarşamba Devlet Hastanesi Ağız ve Diş Sıhhati Merkezimizdeki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Yeni ve son teknolojinin kullanılacağı merkezimiz çağdaş manzarası ve verdiği hizmetle farkındalık yaratacaktır. Çarşamba Belediyesi olarak sıhhatte, eğitimde, ulaşımda, hemşehrilerimizin muhtaçlık duyduğu her alanda her vakit yanlarındayız.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu