Yaşam

Camdaki Kız 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız Fragman 76 ne zaman çıkacak?

Sevilen dizi Camdaki Kız’ın yeni bölümü bugün başlıyor. Camdaki Kız canlı izlemek isteyen izleyiciler Camdaki Kız canlı izle linkinden Camdaki Kız 75.bölüm canlı izle. Camdaki Kız 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

PENCEREDEKİ KIZ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Camdaki Kız her Perşembe 20:00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

PENCEREDEKİ KIZ 76. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bugünkü yeni bölümün ardından 76. bölüm fragmanının Youtube üzerinden yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Camdaki Kız dizisinin 74. bölümü yayınlandı! İzle şimdi! 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız yeni bölümde neler yaşandı? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitesinde Kanal D’de! Camdaki Kız 74. bölümün ardından 75. bölüm tanıtımı yeni bölümden sonra mı yayınlandı? Camdaki Kız 74. bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, Hayri’yi hala sevmesine rağmen Hayri’den uzak durmaya çalışır ancak Türkan’ın Nalan’ı arayıp yardım istemesi işleri zorlaştıracaktır.

Hayri, Nalan’ı yeniden kazanmak için Türkan’dan boşanacağını düşünür. Türkan, Nalan’a Hayri’den boşanmak istemediğini söyleyince ortalık karışır. Hayri, Türkan’ın itirafından sonra şok olur ve sinirlenir. Nalan, Türkan’ı ve çocukları korumak için Hayri’yi kovar. Nalan, Hayri’nin evli ve çocuklu olduğunu bilmediğini ve utandığını söyleyerek Türkan’dan özür diledi. Nalan, Türkan’ın hayatını nasıl çıkmaza soktuğunu kendi gözleriyle gördü. Hayri ise Türkan’ı Nalan’ın evinden çıkarmanın peşindedir. Türkan ve çocuklarla birlikte Nalan’ın evine gelen Hayri, Nalan’ı beladan kurtarır. Nalan, Hayri’yi kovar ama Hayri sakinleşmez ve Nalan bu durumdan kurtulmaya çalışır. Nalan, Hayri’yi görmek istemediğini söyler ve yere düşer.

Billur ve Muzo, Nalan’ın Hayri’ye dönmesini engellemek için işbirliğine devam eder. Billur son zamanlarda Muzo’ya daha yakın hissediyor. Muzo’nun iyi kalpli olduğunu gören Billur, duygularına hakim olamaz ve Muzo ile daha yakın bir bağ kurar. Sedat kendisi için yeni bir adım atmayı başarır. Türkan’dan boşanmaya kararlı olan Hayri, boşanma evraklarıyla eve geldiğinde bir sürprizle karşılaşır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Camdaki Kız 75. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Nalan, Hayri’yi affetti!

Nalan, Hayri’nin evliliğinin onun yüzünden bitmesini istemez. Ancak Hayri, Türkan’dan boşanmaya kararlıdır. Hayri dediğini yapar ve Türkan’dan boşanır. Nalan, Türkan’a karşı çok mahçuptur. Hayri, Nalan’ın hayatındaki yerini yeniden kazanır. Nalan’ın Hayri ile görüşmesini istemeyen Billur, Nalan’ı sertçe uyarır.

Camdaki Kız yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

CAMDAKİ KIZLAR KİM?

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Köroğlu

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Köroğlu

Enis Arıkan : Muzaffer Köroğlu (Muzo)

Selma Ergeç : Selen Köroğlu

Nur Sürer: Feride İpekoğlu

Şerif Erol : Adil İpekoğlu

Devrim Yakut: Gülcihan Köroğlu

Tamer Levent : Rafet Köroğlu

Hande Ataizi: Cana Yalçın

Tuğrul Tülek : Levent

PENCEREDEKİ KIZ NEDİR?

tortumhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu