Haber

BBN Türk Televizyonu Yayın Hayatına Son Verdi

“Birlik ve Dayanışma Noktası” sloganıyla 3 Ekim 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan İstanbul merkezli BBN Türk Televizyonu dün gece yayın hayatına son verdi.

BBN Türk Televizyonu 3 Ekim 2020’de Konya’da yayına başladı. Bir süre sonra yayınlarına İstanbul’dan devam kararı alınan kanal, Kavaf Holding bünyesinde yayın yapıyordu. BBN Türk Televizyonu dün gece 01.30 prestijiyle yayın hayatına son verdi. Tartışmaya göre, WhatsApp üzerinden kanal çalışanlarına konu hakkında bilgi veren BBN Türk TV Medya Küme Lideri Fahrettin Damga, şunları söyledi:

“Değerli arkadaşlar günaydın. Dün gece saat 01.00’de netleşen ve hepimizi etkileyen önemli bir gelişme oldu. BBN Türk Televizyonu el değiştirdi. Artık Kavaf Holding çatısı altında olmayacak. Marka olarak satıldı ve olacak. aynı frekansta yayın yok.Bu yüzden gece 01:30 da yayınımızı sonlandırdık.Gün içinde tek tek arayacağım.Ödemenin son gününde herkesin ilerlemesi yapılacak ve helal olacak.Teşekkürler bugüne kadar verdiğiniz emek ve katkılardan dolayı hepinize teker teker.Hakkınız helal olsun.Varsa benim hakkım hepinize helal olsun.Allaha emanet olun.” – ANKARA

habercobanlar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu