Haber

Battlefield 2042 Xbox Game Pass’e geliyor

Serinin en problemli lansmanları ortasında yer alan Battlefield 2042, Steam’de 100 binden fazla inceleme ile çoğunlukla olumsuz alarak Battlefield serisinin en beğenilmeyen oyunu oldu. Battlefield 2042, yeni sezonla birlikte Xbox Game Pass kütüphanesine dahil olacak.

BATTLEFIELD 2042, XBOX GAME PASS’E EKLENİYOR

EA Play abonelerine 10 saate kadar oynama hakkı sunulan Battlefield 2042, 3. dönemi itibariyle Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek ve Xbox Game Pass aboneleri fiyatsız olarak oynayabilecek. Battlefield 2042, Xbox Game Pass Ultimate ile EA Play içerisine dahil edilecek.

BATTLEFIELD 2042, NE VAKİT XBOX GAME PASS’E GELECEK?

EA, 3. Sezonun çıkış tarihini henüz doğrulamamış olsa da, 3.2 Güncellemesinin Battlefield 2042’ye Sınıfların yine eklenmesini içereceğini açıkladı. Bu güncelleme, Battlefield 2042’nin Uzman yenilemesinin bir parçası ve özel bir cihaz ve ekipman setine ek olarak sahada daha tanımlı roller kazanmalarını sağlayacak.

XBOX GAME PASS ULTIMATE FİYATI NE KADAR?

Xbox’ın 100’deb fazla AAA kaliteli oyunlardan oluşan kitaplığı Game Pass Ultimate’in aylık fiyatı 44,99 TL’dir. Yalnızca PC veya konsolda kullanmak isteyen kullanıcılar ise aylık 29,99 TL’ye yalnızca Game Pass aboneliğinden yararlanabilir.

  • Xbox Game Pass – 29,99 TL
  • PC Game Pass – 29,99 TL
  • Game Pass Ultimate – 44,99 TL

3. Dönem, yeni bir Taarruz Uzmanı, Savaş Bileti, yeni donanım, yeni bir aktiflik, tecrübeler ve Battlefield Portal ile daha fazlasının yanı sıra her güncellemede daha fazla güzelleştirme, düzeltme ve hayat kalitesi güzelleştirmesi ile birlikte geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu