Haber

Aydın Begiter adına düzenlenen ödül törenine Nebi Hatipoğlu katıldı

Cumhur İttifakı’nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir sporunun eski liderlerinden Aydın Begiter adına ilki düzenlenen “Sporda En İyiler Ödülleri” törenine katıldı.

Eskişehirspor’un kurucu üyelerinden olan ve 1985-1990 ile 1999-2000 yılları arasında başkanlık görevini yürüten 86 yaşındaki Aydın Begiter’in adını taşıyan “Sporda En İyiler Ödülleri”nin ilki Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. .

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Hatipoğlu, Eskişehir’de spora katkı sağlayan kulüp liderleri, sporcular, basın mensupları ve sporseverlerle bir araya geldi.

Törende spor kulübü başkan, yönetici ve sporcularına ödüller verilirken, Büyükşehir Belediyesi Lider adayı Nebi Hatipoğlu da spor gazetecilerine plaketlerini takdim etti.

Eskişehir’de spor basını kadar spor basınının da değerli olduğunu belirten Hatipoğlu, “Ödülü burada vermekten gurur duyuyorum. Eskişehirspor’un başkanı olduğum dönemde birlikte çalıştığımız spor yazarı arkadaşlarımız var. Spor Basın özellikle Eskişehirspor ve Eskişehir sporu açısından çok önemli.”Yöneticiler basının yazdığı konuları dikkate alıyor. Onlar Eskişehirspor’un emniyet valfidir. Allah hepsinden razı olsun. Hepsine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Gazetecilere plaketlerini takdim ettikten sonra bir kez daha sahneye çıkan Nebi Hatipoğlu, aynı zamanda Eskişehirspor eski başkanlarından Aydın Begiter’e de teşekkür plaketi takdim etti. Spora verdiği emeklerden dolayı Begiter’e teşekkür eden Hatipoğlu, “Eskişehirspor’un en üst seviyede futbol oynadığı dönemde başkanlığını ve teknik direktörlüğünü yapan Aydın kardeşimize bu organizasyonu düzenlediği için teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

habercarsamba.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu