Ekonomi

Anywhere Real Estate yeni CTO’su Rudy Wolfs’u atadı

MADISON, NJ – Anywhere Real Estate Inc., konut gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri. (NYSE:HOUS) bugün, Rudy Wolfs’un 22 Şubat 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yeni Teknoloji Direktörü olarak atandığını duyurdu. Şirket ayrıca Melissa McSherry’nin 26 Şubat 2024 tarihinde Operasyon Direktörü görevinden istifa edeceğini ve 1 Nisan 2024’e kadar stratejik danışman rolü.

Teknoloji, özellikle veri, mühendislik, ürün ve sistem geliştirme alanlarındaki kapsamlı geçmişiyle tanınan Wolfs, karmaşık finansal hizmet şirketlerinde üst düzey görevlerde bulunmuş ve çok sayıda yeni kurulan şirketin başarıyla satın alınmasında etkili olmuştur. Kariyeri, Capital One’da yaklaşık on yıl ve şirketin önemli ölçüde büyümesine katkıda bulunduğu ING Direct USA’da 12 yılı aşkın süre gibi önemli görev sürelerini içermektedir.

Anywhere’in başkanı ve CEO’su Ryan Schneider, Wolfs’un şirketin ürün ve teknoloji stratejisini ilerletme becerisine olan güvenini dile getirdi. Schneider, Wolfs’un teknoloji yeteneklerini geliştirme, karmaşık sistemleri yeniden tasarlama ve stratejik sonuçları hızlı bir şekilde sunma konusundaki kanıtlanmış geçmişini vurguladı.

Wolfs, gayrimenkul girişimcileri ve küçük işletme sahipleri için süreç deneyimini kolaylaştırmak amacıyla Anywhere’in ölçeğinden ve veri erişiminden yararlanmaya isteklidir.

Anywhere Real Estate Inc. Tanınmış gayrimenkul markalarından oluşan bir portföyü yönetmekte ve yılda yaklaşık 1,2 milyon konut işlemini desteklemektedir. Şirket, gayrimenkul alanındaki etik uygulamaları ve yenilikçiliği nedeniyle övgüyle karşılanıyor ve her zaman ev alım satım deneyimini geliştirmeye katkıda bulunabilecek liderleri kendine çekmeyi amaçlıyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

besnihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu