Haber

Amasya Taşova’da Güneşli Havada Kasırga Ortaya Çıktı

Amasya’nın Taşova ilçesinde güneşli havada bir anda ortaya çıkan hortumun görüntüleri saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Yolda beliren hortum, kısa sürede bir benzin istasyonunun önünden geçti. O sırada karakolda bulunanlar, güvenlik kameralarındaki görüntüleri izleyince hızla üzerlerinden geçen tehlikeyi anladı.

“Böyle bir şeyi hiç beklemiyorduk”

Akaryakıt firmasının sahibi Burak Özer, “Ben böyle rüzgar tarzı görmedim. Ancak daha sonra video kayıtlarına baktığımda hortum olduğunu şaşkınlıkla izledik. Gerçekten şiddetliydi. hiç beklemiyordum hava şartları normal hava güneşli sıcaklık 29-30 derece civarlarında arkamı döndüğümde şok oldum görüntü o kadar ürkütücü ki hayal bile edemedim böyle bir kasırga olurdu.”

“Taşova’da ilk kez böyle bir şey görüyorum”

Oto yıkama sorumlusu Uğur Başaran, “Burada yıkanıyordum. Ben kenarda otururken birden bu hortum çıktı. Hatta bir arkadaş vardı. hortum oluştu. Taşova’da ilk defa böyle bir şey gördüm. Korkunçtu, poşetleri bile havaya kaldırdı.” – AMASYA

haber-arguvan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu