Ekonomi

Akbank kampanya fiyatını EYT üyelerine açıkladı

Akbank, emeklilik hayatına ilk adımı kolaylaştırmak için SGK prim borcu ödemelerinde yüzde 1,78’den başlayan faiz oranlarıyla EYT Kredisi sunuyor. Emekli maaşını Akbank’tan alanlara 8 bin 500 TL’ye varan promosyon verileceği açıklandı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, 31 Mart’a kadar SGK emekli maaşını Akbank’tan alacak emeklilere 7 bin TL’ye varan nakit promosyonu sunuluyor. İlk kez Axess veya Wings kart sahibi olacak SGK, yıl boyunca her ay 1000 TL harcama yapan emekli müşterilerine ek 1.500 TL çip-para. Ayrıca emekliler, şubeye gitmeden Akbank Taşınabilir, Müşteri İletişim Merkezi ve akbank.com üzerinden maaşlarını söz konusu bankaya kolayca aktarabiliyor.

Kampanya kapsamında aylık net geliri 3 bin 499 TL’ye kadar olan SGK emeklilerine 3 bin TL promosyon ve 1.200 TL ek promosyon, yarıda kalanlara 3 bin 500 TL promosyon ve 1 350 TL ek promosyon 3 bin 500 TL-7 bin 499 TL, 7 bin 500 TL ile 9 bin 999 TL arasında kalanlara 4 bin 500 TL promosyon ve 1 bin 750 TL ek promosyon, 10 bin olanlara TL ve üzeri 5 bin TL promosyon ve 2 bin TL ek promosyon ile sağlanmaktadır. Yeni emekli olan SGK müşterilerinin kampanyalardan yararlanabilmesi için maaşlarını 3 yıl Akbank’tan almayı taahhüt etmeleri gerekmektedir.

Banka ayrıca SGK emeklisi müşterilerine maaşları hesaplarına geçmeden 2 gün önce para çekme imkanı da sunuyor. Emekli maaşını bankadan alan ve emekli hesabında artı para kredi limiti bulunanların faydalanabileceği kampanyada, bankanın müşterileri mevcut artı para kredi limitlerini maaş tarihinden 2 gün önce ve maaş ödeme gününün ortası.

askaleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu