Haber

Adıyaman’da Beyaz Eşya Deposu İki Kez Soyuldu

Adıyaman’da bir beyaz eşya deposu haftada iki kez soyuldu. İş yerinden yaklaşık 300 bin TL değerinde beyaz eşya çalındı.

Olay, Adıyaman şehir merkezi Siteler Mahallesi 2007. Sokak’ta meydana geldi. Zehra Taylan’ın orta derecede hasarlı olan beyaz eşya deposunun bodrum katının önündeki molozu kaldıran hırsızlar buradan girdi. Sabah meydana gelen ilk soygunda 2 buzdolabı, 1 televizyon, 2 bilgisayar, 3 klima, çantadaki güvenlik kamera sistemleri, deponun güvenlik kamera sistemleri ve kayıt cihazı çalındı. Sabah depoyu açtığında durumu fark eden mal sahibi, olayı polise bildirdi. Bina orta hasarlı olduğu için olay yeri inceleme ekipleri bina içinde çalışamadı.

İş yeri sahibinin kardeşi Serdar Taylan, hırsızların girdiği yere duvar örerek iki gün depoda nöbet tuttu. İlk hırsızlığın üzerinden 6 gün geçtikten sonra hırsızlar depoda kimsenin olmadığını anlayınca tekrar depoya girdiler. Hırsızlar bu kez yan taraftaki çöken binanın üzerinden geçerek deponun pencerelerinden içeri girdi. Hırsızlar bu kez içeriden 1 buzdolabı, 5 klima, 2 bilgisayar ve küçük ev aletlerini çalarak depo kapısına dayadıkları araca yüklediler. Deponun karşısındaki komşular olayı fark ederek durumu polise bildirdi.

Hırsızların güvenlik kameralarını devre dışı bırakarak kayıt cihazını aldıklarını belirten Serdar Taylan, bir an önce yakalanmasını istedi. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu