Haber

100. Yıl Şehitleri Özel Albümü Afyonkarahisar’da yapılacak

Türkiye Harp Mazlumları Gaziler, Şehitler, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, valiliğin desteğiyle 100’üncü yıl dönümüne özel şehitler albümü yapılacağını belirtti.

Kumartaşlı, dernek binasında yaptığı açıklamada, Cumhuriyetin 75’inci yıl dönümünde Afyonkarahisar’daki şehitler için bir albüm hazırlandığını hatırlattı.

Kumartaşlı, Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle şehitler albümünün güncellenmesi ve yeniden yapılması yönündeki taleplerini Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı’na ilettiklerini belirterek, şöyle konuştu:

“Valimiz her zaman taleplerimize destek verdi ve vermeye de devam ediyor. Şehit ailelerimiz ve gazilerimize her zaman ilgi ve alaka gösteriyor. Şehitler albümünün düzenlenmesi için Afyonkarahisar’da 11 kurum temsilcisinin katılımıyla iki toplantı yaptık. Konuyu görüştük. Hazırlanacak albüm için içerik çalışmaları yaptık. Albümü en iyi şekilde hazırladık.” “Kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz.”

Kumartaşlı, kentteki şehit mezarları için düzenleme çalışmalarının da başladığını belirtti.

hamamozuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu