Haber

100. Yıl Darıca Koşusu için kayıtlar başladı

12 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan 100. Yıl Darıca Koşusu için kayıtlar başladı. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık herkesi yarışmaya katılmaya davet etti.

100. Yıl Darıca Koşusu, Darıca Belediyesi tarafından düzenlendi. Darıca Belediyesi ve Tempo Atletizm işbirliğiyle düzenlenecek etkinlik 12 Mart Pazar günü saat 10:00’da gerçekleşecek. Bayramoğlu Balyanoz Koyu’ndan başlayacak ve 10 kilometrelik bir koşu şeklinde gerçekleştirilecek etkinliğin kazananlarına ödülleri verilecek. Her kesimden vatandaşın koşabileceği 100. Yıl Darıca Koşusu’nda Emel Cumhuriyet’in 100. Yıl coşkusunu paylaşmak ve yenilenen görünümüyle büyüleyen Balyanoz Koyu, Spor Türkiye Atletizm Federasyonu ve WA yarış kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek yarış, herkese açık olurken, yabancı sporcular katılamayacak. Sporseverleri etkinliğe davet eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “İlçemizin her alanda gelişmesi ve kalkınması için yatırımlarımız devam ediyor. Cumhuriyetimizin 100. yılında ilçemizin marka değerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemek istiyoruz.Spora olan ilgiyi artırmak ve herkesi spora teşvik etmek amacıyla düzenleyeceğimiz etkinliğin de katkı sağlayacağına inanıyorum. Balyanoz Koyu’nun yenilenen yüzüyle tanıtımına da katkı sağlayacak etkinliğe tüm spor severleri bekliyoruz.” – KOCAELİ

haber-ulukisla.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu